Výpis z registrů

1

Evidence exekucí

2

Insolvenční rejstřík

3

Registr dlužníků

Získejte tři výpisy za cenu jednoho. Při kontrole exekuce získáte zdarma výpis z insolvenčního rejstříku a registru dlužníků.

Výpis podle jména

Vyplňte jméno.
Vyplňte příjmení.
Vyplňte datum narození.

* Povinná pole.


Proč využít službu výpis z registrů?

Zde jsou hlavní důvody

1

Výhodný balíček

Zaplatíte za jeden, dostanete tři - Naše služba výpis z registrů nabízí jedinečnou nabídku, kde zaplatíte jen za jeden výpis podle jména z evidence exekucí, a zdarma získáte výpisy z insolvenčního rejstříku a registru dlužníků. Tímto balíčkem ušetříte jak peníze, tak čas, který byste jinak věnovali jednotlivým výpisům.

2

Evidence exekucí

Mějte přehled o svých závazcích - Výpis z evidence exekucí podle vašeho jména vám poskytne aktuální informace o exekucích na váš majetek. Díky tomu budete mít kompletní přehled o svých finančních závazcích, což vám umožní lépe řídit své finance a řešit dluhy efektivně.

3

Insolvenční rejstřík

Udržujte krok s vaší finanční situací - Výpis z insolvenčního rejstříku podle vašeho jména vám dává přehled o tom, zda máte záznam v konkurzu či oddlužení. Tento výpis je klíčový pro pochopení vaší aktuální finanční situace a pro efektivní plánování řešení vašich dluhů.

3

Registr dlužníků

Zjistěte svou finanční spolehlivost - Výpis z registru dlužníků podle vašeho jména vám umožní zjistit, zda máte nesplacené dluhy či záznamy v registru dlužníků. Tímto způsobem můžete snadno ověřit svou finanční stabilitu a spolehlivost, což je klíčové při plánování budoucích finančních kroků.

protikorupčnílinka.cz

Ve spolupráci s protikorupční linkou pomáháme bojovat proti korupci a nelegálním aktivitám v České republice.

logo protikoručpní linka